Pracujemy na profesjonalnych kamerach Sony FX-1 oraz Sony FX-1000, dzięki czemu już teraz możecie Państwo uzyskać idealny obraz w technologii HDV. który jest idealny nawet przy telewizorach 50" calowych. Nagrywamy zawszę większa ilość materiału, który możecie państwo później od nas odkupić w postaci kaset źródłowych. U nas zawsze klient decyduję o tym co, kiedy i jak długo będzie nagrywane.Nigdy nie pracujemy bez statywów, przez co macie Państwo pewność, że zarejestrowany obraz będzie naprawdę jak z prawdziwego zdarzenia filmu.

Staramy się w miarę możliwość, używać lamp doświetlających, dzięki czemu gwarantujemy ostrość zarejestrowanego przez nas materiału filmowego.

Ponieważ odtwarzacze HDV, czyli następcy DVD są jeszcze bardzo drogie nasza firma proponuje państwu już teraz zabezpieczenie się na przyszłość. Za drobną opłatą przekażemy państwu także oryginalne KASETY HDV z możliwością przyszłościowego wykonania filmu w technologii FULL HD.

Natomiast dla klientów, którzy już mają odtwarzacz Blue-Ray mamy dobre wiadomości. Otóż w tym roku wprowadzamy tą technologie także od naszej firmy. Da to państwu możliwość oglądania nawet najdrobniejszych szczegółów waszego filmu.

 
home | oferta | kwalifikacje | sprzęt | cennik | kontakt

Copyright © 2007 - 2008 by VideoKlik All Rights Reserved
Powered & designed by